wz

Zpět

Odkazy

www.pepacleaning.cz  -  Vyčistíme interiér i exteriér vašeho vozu ! Naše firma se zabývá ručním mytím, čištěním interiérů a exteriérů aut, renovací autolaků, odstraňováním polepů, atd. Používáme výhradně profesionální stroje firmy Kärcher a profesionální autokosmetiku Mafra, Riwax.

www.netpro.cz/sdh   -   stránky SDH Šťáhlavice

www.stahlavy.cz   -   oficiální stránky obce Šťáhlavy a Šťáhlavice

www.wemana.wz.cz

-------

www.libfia.cz    -   Poskytování daňového poradenství, zpracování přiznání, zastupování poplatníků, účetní poradenství

www.aerobicjitka.wz.cz  -   Cvičení pro každého. Aerobic, bodyforming, dance, thaibox robics, latino, bodystyling. V Plzni na bazénu na Slovanech.

www.masaze-eva.wz.cz  -  Rekondiční masáže :  kompletní – masáž zad, nohou, hýždí, hrudníku, břicha, rukou, šíje a krku, thajské akupresurní techniky spojené s masáží, thajská reflexní masáž plosky nohy spojená s masáží, manuální lymfodrenáž, sázení baněk spojené s masáží, konzultace a poradenství.

http://www.melechov.cz  -  občanské sdružení Melechov - Cílem sdružení je podpora vytrvalostního sportu formou pořádání lokálních závodů, zejména pak terénní odnože triatlonu zvané XTERRA. Dalšími vyvíjenými aktivitami jsou vlastní zavodní činnost (MELECHOV TEAM), podpora cykloturistiky a cyklotrekingu (cyklovýlety a expediční akce do zahraničí).

www.nkpmk.wz.cz  -  Nezvěstický klub přátel malých kubatur

 

Zpět